Feyenoord heeft zijn tweede wedstrijd verloren in de Europa League. De Rotterdammers werden in de Zwitserse hoofdstad Bern met 2-0 verslagen door Young Boys. In negentig minuten tijd duikelde Feyenoord daarmee van de bovenste naar de onderste plaats in de poule.
De Zwitserse kampioen scoorde twee keer vanaf de stip. De eerste keer, na kinderlijk hands van Edgar Ié, benutte Roger Assalé de strafschop. De tweede werd veroorzaakt door doelman Kenneth Vermeer die de schijn had Assalé neer te halen, hoewel ook gezegd zou kunnen worden dat Assalé graag neerging. Jean-Pierre Nsame schoot de strafschop hoog in het doel raak.
Feyenoord kreeg via Luis Sinisterra nog voor rust een goede kans op de aansluitingstreffer, maar doelman David von Ballmoos redde op de inzet van de Colombiaan. In de tweede helft redde de doelman op een schot van Orkun Kökcü. Daarmee hield elke vorm van productie op. Het lukte het zwakke Feyenoord tegen het nauwelijks imponerende Young Boys niet meer om het nog spannend te maken. De enige schrale troost voor de Rotterdammers was dat de Argentijnse aankoop Senisi de beste verdediger was en misschien wel de beste Feyenoorder. Berghuis speelde zwak en Larsson faalde.