De Wereldwinkel Rhoon houdt een bijzondere actie tijdens de Fairtrade week. Altijd jouw eigen ontwerp op een Tony Chocolonely-reep terug willen zien? Doe mee aan de actie.
Van 29 oktober t/m 6 november is het de week van de Fairtrade. In Albrandswaard kunnen basisschoolleerlingen meedoen aan een actie van Wereldwinkel Rhoon. De actie De leerlingen halen, alleen of samen met hun ouder(s) of verzorger(s), het tekenblad op bij de Wereldwinkel Rhoon, Julianastraat 36.
Wanneer het ontwerp af is, kan het ook weer tot zaterdag 5 november 16 uur bij dezelfde winkel ingeleverd worden. Bij inlevering van het ontwerp krijg je een Toney Chocolonely reep. Een jury beoordeelt de ontwerpen. De winnaar krijgt een aantal chocoladerepen gewikkeld met zijn/haar ontwerp. Het thema is Fairtrade en klimaat. "Iedereen kan meedoen. We gebruiken je gegevens alleen om contact met je op te nemen, als jouw tekening een winnaar is van de wedstrijd," laat de organisatie weten. Wees er snel bij: er zijn een beperkt aantal tekenbladen beschikbaar, dus op is op! In december wordt de winnaar bekendgemaakt en de prijs uitgereikt.
Week van de Fairtrade
In dezelfde week vraagt de Wereldwinkel extra aandacht voor de boeren en werknemers die ons voedsel verbouwen in Afrika, Azië en Latijns-Amerika. "Fairtrade helpt boeren en werknemers in ontwikkelingslanden een betere plek te verwerven in de handelsketen, zodat ze kunnen leven van hun werk en kunnen investeren in een duurzame toekomst. Fairtrade is zowel een keurmerk als een wereldwijde beweging. Samen maken we de wereld eerlijk, met gelijke kansen voor iedereen," laat zij weten.
Meer informatie
Uitleg en actievoorwaarden voor iedereen die mee wil doen aan deze actie staan op de website: https://fairtradegemeenten.nl/ontwerpwedstrijd/. Ga naar de website van Wereldwinkel Rhoon voor meer informatie over fairtradeproducten.
Ontwerp je eigen Tony’s wikkel
In de winkel liggen tekenvellen klaar die door de kinderen kunnen worden afgehaald. Nadat men een ontwerp voor de voorkant van de chocoladereep heeft getekend levert men de tekening weer in bij de Wereldwinkel. Bij het inleveren van de tekening krijgt men een chocoladereepje.