Welzijn Albrandswaard:'Samen is leuker, doet u ook mee?'

2 August 2023, 18:26 uur
Lokaal
mainImage

Het hele jaar door organiseert Welzijn Albrandswaard, samen met vele andere verenigingen en organisaties, activiteiten voor jong tot oud. "Tijdens de jaarlijkse Week tegen Eenzaamheid worden er weer extra activiteiten georganiseerd om aandacht te vragen voor eenzaamheid en het taboe dat hier nog steeds op rust, te doorbreken. Dit jaar zien we vooral veel bewegen en muzikale activiteiten", meldt zij online.

Hierbij vast een aantal activiteiten die in de periode 28 september t/m 4 oktober wordt georganiseerd:

Stoel- en gewone yoga 28 september wijkcentrum Portland
Op donderdag 28 september wordt van 12.00-13.30 uur een yogales verzorgd door Anima4Ever in Wijkcentrum Portland. Karin Noordzij geeft een yogales op matjes, maar stoelyoga is ook mogelijk. Neemt u zelf een matje, kussentje, dekentje en vest mee? Graag aanmelden via [email protected]. Er zijn geen kosten aan verbonden. Locatie: Wijkcentrum Portland, Hof van Portland 41, Rhoon-Portland.

Appel en perenpluk inclusief lunch Buytenhof
Zorgboerderij De Buytenhof biedt inmiddels al vele jaren aan allerlei mensen de mogelijkheid om mee te werken op de boerderij. Daarbij horen ook verbindende evenementen zoals in september en oktober gratis plukkerslunches, een oogstfeest aan het eind van het oogstseizoen en gezellige vrijwilligersetentjes. Tijdens de vrijwilligerspluk organiseren zij dagelijks gratis lunches voor vrijwilligers. Helpt u samen met een hele groep vrijwilligers mee om appels en peren te plukken bij De Buytenhof? De pluk is op doordeweekse dagen van 8.30-12.00 uur. Daarna een uurtje lunchpauze waarin u een heerlijke lunch krijgt aangeboden. Vervolgens weer van 13.00-16.30 uur plukken. Op zaterdag mogen mensen ook mee plukken (in de ochtend van 9.00-12.30 uur) maar dan is er aansluitend geen lunch. Voor de pluk kunt u zich aanmelden via [email protected]. Er zijn geen kosten aan verbonden. Locatie: Rijsdijk 98, Rhoon.

Concert La Bona Futura 3 oktober
Op dinsdagavond 3 oktober geeft Harmonievereniging La Bona Futura in de grote zaal van de Brinkhoeve in Poortugaal een concert. Er wordt hele diverse muziek gespeeld, met voor elk wat wils. Inloop vanaf 19.30 uur, concert 20.00-21.00 uur. Entree is gratis, in de pauze zijn consumpties te koop bij de bar van de Brinkhoeve. Graag aanmelden via [email protected]. Locatie: Brinkhoeve, Kerkstraat 12, Poortugaal.

Er is nog veel meer te beleven. Kijk voor het hele programma op de bekende socials.