Op vrijdag 17 maart vieren Tefal en Koopmans samen met Welzijn Albrandswaard en basisschool Don Bosco uit Rhoon weer Nationale Pannenkoekdag. Vorig jaar deden Welzijn Albrandswaard en Don Bosco hier voor het eerst aan mee en dat was een groot succes.
"Deze keer wordt de opzet wel iets anders. Per sessie bakt een groep van zo’n 18 leerlingen pannenkoeken en verzorgt de drankjes", laat de organisatie online weten. "Per uur worden maximaal 40 ouderen uitgenodigd om naar het Lokaal te komen om lekker te smullen van de gebakken pannenkoeken van de leerlingen uit de groepen 8." Er zijn geen kosten aan verbonden. U kunt zich aanmelden door te bellen naar Welzijn Albrandswaard, 010-5018322. Geef dan alstublieft uw naam, telefoonnummer en voor welk uur u zich wilt inschrijven. U bent vervolgens vrijdag 17 maart welkom tijdens het door u geboekte uur in het Lokaal aan de Albrandswaardsedijk 180.
Als u vervoer nodig heeft, kunt u een AutoMaatje aanvragen via 010-5018322, dit kost € 0,35 per km. In 2007 zijn Tefal en Koopmans begonnen met zo'n 60 deelnemende scholen, inmiddels is Nationale Pannenkoekendag uitgegroeid tot een landelijke happening waaraan jaarlijks meer dan 1.500 scholen en meer dan 100.000 ouderen meedoen.