Tijdelijke kunstgalerie in hartje Oostvoorne

20 September 2021, 19:25 uur
Lokaal
mainImage
Jan Stroeve/PR

Oostvoorne is een kleurrijke galerie rijker. Kunstenaars Jan Stroeve en Jasper van den Oever openen komende zaterdag de deuren van een POP UP galerie aan de Stationsweg in hartje Oostvoorne.

Jan Stroeve is gespecialiseerd in expressieve, kleurrijke portretten. Zijn werk omvat naast aansprekende ‘bekende koppen’ ook thema series en werk in opdracht. Jan is opgegroeid in Oostvoorne en schilderde voor Gemeente Westvoorne het Koningsportret voor de raadzaal. Jasper van den Oever heeft een krachtige urban stijl en maakt voor zijn kunstwerken gebruik van spuitbus en veelal contrasterende kleuren. Diverse bekendheden zoals Rico Verhoeven en Robin van Persie hebben al een uniek, op maat gemaakt kunststuk aan de muur hangen. Een rauw gevoel van vrijheid, overvloed en uitbundigheid is in zijn kunst altijd duidelijk aanwezig.  Begin september exposeerden zij als geselecteerde kunstenaars op het kunst event Art Eindhoven.

De galerie is open op zaterdag en zondag 25 en 26 september en 2 en 3 oktober, van 10.00 - 16.00 uur, Stationsweg 23 (naast de HEMA). Andere tijden zijn op afspraak mogelijk. U bent van harte welkom. Kijk voor meer informatie op www.janstroeve.nl en www.studiovandenoever.nl.