Zondagmiddag was het gezellig druk op het sportpark van HBS in Den Haag, waar sv Poortugaal zijn kunsten mocht vertonen. Na een paar weken zonder punten was het tijd voor een stevige aanpak, en trainer Oscar Biesheuvel koos voor een 5-3-2-opstelling. Het zorgde ervoor dat HBS het meeste balbezit had, terwijl Poortugaal zich vooral op de verdediging richtte. De Poortugaalers hadden weinig kansen voorin, maar de HBS-doelman had het eveneens rustig. De grootste kans voor de thuisploeg kwam pas in de 39e minuut, toen Cem Sahin doelman Marvin Nootenboom uitdaagde, maar de ruststand bleef 0-0.
In de tweede helft veranderde het spelbeeld iets. Poortugaal bleef de 5-3-2-opstelling hanteren, maar er gebeurde meer in beide strafschopgebieden. De bal kwam regelmatig dicht bij de doellijnen, maar beide doelmannen hielden hun doelen schoon. Poortugaal kreeg zelfs twee grote kansen: eerst had Bradley el Idrissi na rust een one-on-one met de HBS-doelman, en vijf minuten voor tijd was het Jordi Dekker die eveneens oog in oog stond met de keeper. Gelukkig voor HBS was de doelman op beide momenten alert. In de tussenliggende fase redde Marvin Nootenboom enkele keren op cruciale momenten.
Toen scheidsrechter Omar Khalifa het laatste fluitsignaal gaf, stond er nog altijd een 0-0 op het bord. Hoewel er geen doelpunten vielen, was het een wedstrijd vol strijd en vastberadenheid.
Komende zaterdag speelt sv Poortugaal thuis tegen Westlandia, een belangrijke concurrent in de strijd om de derde plaats. Aftrap om 14.30 uur – een mooie gelegenheid om het team weer te steunen!