Vogels in Nederland hebben hulp nodig. Leefgebieden worden bebouwd of verdwijnen, nesten worden verwijderd en (zwerf)vuil zorgt voor gewonde/dode dieren. Stichting Vogelhulp Nederland zet zich in voor vogels en hun leefgebieden. Door het geven van voorlichting en het uitvoeren van (schoonmaak)acties krijgen vogels meer kans om te overleven.
Vogelhulp zoekt vrijwilligers in de omgeving van Spijkenisse om bij (olie)rampen snel te kunnen ingrijpen, maar ook centralisten, promotiemedewerkers en algemene medewerkers die inspringen waar nodig zijn hard nodig. Omdat het werk veelomvattend is, organiseert Vogelhulp op zaterdag 31 juli om 12:00 uur een informatiebijeenkomst.
Aanmelden is vereist om te zorgen dat er niet te veel geïnteresseerden tegelijkertijd in dezelfde ruimte hebben. Aanmelden kan eenvoudig via www.vogelhulp.nl. De bijeenkomst zal gehouden worden aan de P.J. Bliekstraat 4 in Spijkenisse.