Inwoners van Poortugaal kunnen zaterdag 27 juni terecht bij het Repair Café in wijkcentrum De Boekenstal. Vrijwilligers staan daar tussen 10.00 en 12.00 uur klaar om te helpen bij het repareren van uiteenlopende kapotte spullen.
Bezoekers kunnen onder meer kleine meubelstukken, speelgoed en elektronische apparaten meenemen. De vrijwilligers proberen defecte goederen zo veel mogelijk te herstellen, zodat deze een tweede leven krijgen en niet hoeven te worden weggegooid.
Ook ruimte voor ontmoeting
Volgens de organisatie is iedereen welkom, ook inwoners die geen reparatie hebben. Zij kunnen langskomen voor een kijkje, een gesprek of een kop koffie. Het Repair Café wil daarmee niet alleen bijdragen aan duurzaamheid, maar ook aan ontmoeting tussen inwoners.
Na deze bijeenkomst begint voor het Repair Café de jaarlijkse zomerstop. Vanaf september kunnen inwoners opnieuw gebruikmaken van de reparatiemogelijkheden.
Vrijwilligers gezocht
Mensen die vragen hebben over het Repair Café of zich als vrijwilliger willen aanmelden, kunnen contact opnemen met de vrijwilligerscoördinator van Welzijn Albrandswaard via [email protected] of telefonisch via 010-5018322.