Korfbalcoach Edwin Jansen (RWA) naar Merwede

11 February 2023, 12:18 uur
Lokaal
mainImage

Korfbalcoach Edwin Jansen van overgangsklasser RWA stapt na dit seizoen over naar Merwede. Hij volgt daar de interim-coaches Athyn Muller en Theo Struijk op.

"Edwin gaat onze eerste selectie trainen en wordt de coach van SKC Merwede/Multiplaat", laat het bestuur weten. "We zijn blij dat Edwin, die ook door andere verenigingen benaderd is, voor onze vereniging gekozen heeft en denken een trainer/coach te hebben gevonden die past bij onze ambitie. Zijn werkwijze en hoe interactief hij wil samenwerken met de spelersgroep spreekt ons erg aan en wij
denken dan ook met hem de volgende stappen te kunnen zetten op het gebied van speelwijze, teamontwikkeling en de ontwikkeling van spelers individueel. Wij kijken met vertrouwen uit naar de komende samenwerking en wensen Edwin veel succes het komend seizoen."

De eerste reactie van Jansen (47) is duidelijk. "Ik ben erg blij dat het tot een akkoord gekomen is met SKC Merwede/Multiplaat. De gesprekken die ik met de TC had voelde direct goed. Ze gaven een goed beeld van de club weer en ik denk dat deze vereniging goed bij mij past. Ook het gesprek met een aantal spelers was zeer positief en we waren er, door het positieve gevoel van alle drie de kanten, snel uit. Nu eerst nog het seizoen bij RWA goed afmaken, maar ik kijk al wel erg uit naar deze nieuwe uitdaging." Jansen was eerder coach bij Oranje Nassau, ADO, Dijkvogels en Twist.