Kinderkasteel presenteert 'André, het astronautje'

1 February 2022, 16:00 uur
Lokaal
mainImage

Op zondag 6 februari om 15:00 uur is er weer een kindervoorstelling op de klokkezolder in het Kasteel van Rhoon in de vorm van het Kinderkasteel:'André, het astronautje'.

De voorstelling gaat over ‘André het astronautje’. Hoe word je een goede astronaut? Moet je hoog durven klimmen? Goed kunnen sporten? Weten waar de planeten staan? André het astronautje neemt je mee naar een bijzondere plek en verklapt daar een geheim. In deze solovoorstelling maken kinderen op speelse wijze kennis met de ruimtevaart, het leven als astronaut én met onze mooie maar kwetsbare planeet. De voorstelling is geschikt voor kinderen in de leeftijd 4 - 8 jaar. Het astronautje is geïnspireerd op de belevenissen en ervaringen van astronaut André Kuipers. Hij woonde en werkte meer dan een half jaar in het internationale ruimtestation ISS. Eerder verschenen al vijf boeken over het astronautje. André Kuipers is tevens de schrijver van het prentenboek voor de Kinderboekenweek 2019. De boeken worden geïllustreerd door Natascha Stenvert. Deze voorstelling wordt ontwikkeld in nauwe samenwerking met de bekende astronaut uit Nederland. 

De kaartjes kosten €7,50 en zijn via onderstaande link te verkrijgen: www.stichting-kasteelvanrhoon.nl/agenda/programma/andre-het-astronautje. Hou ook rekening nog steeds met de nu geldende corona-maatregelen.