Kinderkasteel 4 februari:'He Koe, waar ga jij naar toe?'

21 January 2024, 11:55 uur
Lokaal
mainImage
Kasteel van Rhoon/PR

De commissie Kinderkasteel heeft weer een leuke voorstelling geprogrammeerd, speciaal voor de jongste jeugd vanaf 2+ jaar met als titel “Hé Koe Waar Ga Jij Naar Toe”, gespeeld door Joes Boonen. Dat is op 4 februari aanstaande.

Koe verveelt zich. Ze is het geloei moe en wil wel eens wat anders eten dan gras. Koe duikt in de rivier om iets nieuws te ontdekken. Maar als koe ver van huis is, is het water wel erg koud en diep. Ze mist haar warme bed van stro. Komt koe weer veilig thuis?

Een vrolijke voorstelling gebaseerd op het gelijknamige prentenboek van Joes. Voor iedereen die zin heeft in een loeigoeie voorstelling! Na afloop mag je zelfs BOE roepen. Het prentenboek is geïnspireerd op het waargebeurde verhaal van koe Leonarda 12, die tijdens de watersnoodramp van juli 2021 in Limburg 100 km door de Maas zwom.

De voorstelling op 4 februari speelt in de Empirezaal en begint om 15:00 uur. Toegangskaarten kosten € 7,50 p.p. en zijn te bestellen via de website https://bit.ly/KHK240204.