Deelnemers gezocht voor workshops Welzijn Albrandswaard

10 March 2022, 20:41 uur
Lokaal
mainImage

Vanaf hopelijk 21 en 22 maart starten in zowel de Boekenstal als wijkcentrum Portland creatieve workshops onder begeleiding van een kunstenaar. Elke week wordt iets anders gemaakt in Portland op maandagochtend en in de Boekenstal op dinsdagochtend van 10.00-12.00 uur, gedurende een periode van 10 weken. 

Welzijn Albrandswaard zoekt vrijwilligers die deze workshops willen begeleiden en na deze 10 weken willen voortzetten zonder de kunstenaar. Het ontmoeten van nieuwe mensen is ook een van de doelstelling, naast het samen met de kunstenaar ontdekken wat uw passie is. Zowel beginners als gevorderden zijn welkom want iedereen krijgt begeleiding op zijn eigen niveau. U kunt aangeven wat u graag wilt leren en iedereen werkt in zijn eigen tempo.  Elke les wordt er wat anders gedaan, bijvoorbeeld: houten doosjes & fotolijsten versieren, bloempotten mozaïeken, werken met papier, verf, lapjes stof, glas schilderen, bloemen & dieren schilderen en stempeltechnieken, tekenen. Er kan van alles! 

Lijkt het u leuk om deel te nemen, meldt u dan aan via 010-5018322. Lijkt het u leuk deze workshops te begeleiden, dan kunt u naar hetzelfde nummer bellen.