Deze zomer komt Circus Snor met de nieuwe voorstelling “Entrée!” naar boerderij de Buytenhof, zo laat de organisatie weten. Dat zal zijn in de maand juli.
In de vrolijke voorstelling laten ze de meest knappe kunsten zien, proberen ze je te verassen en zal je worden aangemoedigd om ook zelf aan de slag te gaan. Alleen kijken naar een voorstelling zit er namelijk niet in. Voor de show en in de pauze kan iedereen zich even laten gaan op onze Kinderkaravaan. Speel verschillende spelletjes, oefen circustrucjes of je laat een snor zetten.
Wanmeer? Op di 11, woe 12 en do 13 juli. Tijd? De show is om 10.30 en om 14.30 uur en duurt twee uur. Tickets kosten dertien euro. Kids tot twee jaar zijn gratis. Kijk hiervoor op https://circussnor.nl/winkel/.