Vanavond neemt de wind sterk af. In de zuidelijke provincies wisselen zonnige perioden en wolkenvelden elkaar af en in het zuiden blijft het droog en wisselend bewolkt. Het koelt af naar 10-12 graden.
Morgen is het in de zuidelijke provincies eerst nog droog maar later neemt de kans op een bui toe. De bewolking overheerst en de zon laat zich slechts af en toe zien. De noordwestenwind is matig van kracht en het wordt een graad of 19.
In de nacht naar zondag nemen de bewolking en de kans op een bui weer toe. Het koelt af naar 1o graden.
Zondag ziet het weerbeeld er saai en grijs uit met alleen in het uiterste zuiden kans op wat zon. Lokaal trekt een bui over. In de avond neemt ook in het westen de kans op wat zon toe. Bij een matige noordwestenwind wordt het een graad of 19.
Komende week draait de wind naar het noordoosten. Daardoor krijgen we te maken met drogere en warmere lucht. Maandag vormt een overgangsdag. In de kustprovincies schijnt de zon geregeld. Met 20-22 graden is het al wat minder fris.
Dinsdag schijnt in het hele land de zon en loopt de temperatuur flink op tot een graad of 25.
Vooral zondag een saaie en grijze dag
22 June 2018, 14:36 uur
Algemeen