De pas 20 jarige Nuno Wijers is zondag 13 mei tussen 10.00 en 12.00 uur te gast in het programma Goedemorgen Albrandswaard van RTV Albrandswaard. Hij is schrijver van de roman ‘18 & Multimiljonair’.
Zijn roman gaat over Colton White, een jongen van achttien jaar. Hij koopt op zijn verjaardag een lot en deze beslissing verandert heel zijn leven. Hij wint met dit lot honderd miljoen. Hij ontmoet Elise, het meisje waar hij verliefd op wordt. Hij gaat zijn droom achterna en wil muziek gaan produceren op Ibiza. Op een gegeven moment raakt hij daar alles en iedereen kwijt.
Als geld hem geen geluk brengt als hij het niet kan delen met de mensen om wie hij geeft, merkt hij dat hij heel alleen is. Is er nog tijd genoeg om iedereen weer terug te krijgen in zijn leven?
Goedemorgen Albrandswaard wordt gepresenteerd door Kees Spronk.
Schrijver Nuno Weijers in Goedemorgen Albrandswaard
6 May 2018, 10:49 uur
Algemeen
