Zaterdag 6 april is het de allerlaatste openingsdag van Boek & Leeswinkel Het Witte Huys in Rhoon en daarom organiseert Carina Proveniers een groepsexpositie met alle exposanten die ooit hebben geëxposeerd in de winkel.
Vanaf 2016 zijn er maandelijks wisselende exposities van plaatselijke en regionale schilders, beeldhouwers en fotografen te zien geweest in Het Witte Huys. Het begon met een schilderij van Bob Kemper die zijn catalogus wilde verkopen via de winkel waarop Carina hem vroeg om een kunstwerk om de verkoop van de catalogus te stimuleren. Sindsdien hebben meer dan dertig exposanten hun werk laten zien in de winkel en ook verkocht.
Zaterdag is er een overzicht te zien van al die exposanten en zijn hun werken ook te koop in de winkel. Daarnaast worden de allerlaatste boeken en het overgebleven interieur verkocht. Speciaal voor deze gelegenheid is ook Suzanne Ketterings de hele dag aanwezig om de schorten van Tante Bella & Tante Jo te verkopen voor leuke uitverkoopprijzen. Yvonne van Hilten komt 's morgens haar zelfgebakken bokkenpoten verkopen en Coby Mostert van ByCo is de hele dag aanwezig om haar glaswerk te verkopen.