Vanwege coronamaatregelen heeft de ANWB samen met SWA een tijd geleden besloten niet langer te rijden vanwege de veiligheid voor passagier en chauffeur. Inmiddels is van alles versoepeld en mag er weer gereden worden.
In juni zijn er vooral medische ritten gemaakt door SWA in een personenbus, waarbij wel rekening werd gehouden met de 1,5 meter. Sinds deze maand wordt er ook weer gereden met de eigen auto's van de chauffeurs, zolang er gebruik wordt gemaakt van een mondkapje.
Reserveren kan minimaal 2 werkdagen van tevoren, liefst eerder, via SWA 010-5018322 tussen 9.00 en 12.00 uur ‘s ochtends. Een rit kost €0,30 per kilometer en parkeerkosten ter plaatse. Geen enkele rit is uiteraard gegarandeerd!